Statystyka:

060375
Dzisiaj:
Odwiedzin łącznie:
6
60375

Dziś jest: 2021-01-17 Godz.: 13:44:14

Witamy na stronie Firmy Sprzątającej EKO-BŁYSK!

Są Państwo alergikiem, mają małe dzieci, chcą żyć ekologicznie, płacić mniej za usługi sprzątające? Nieważne, jaki jest powód, jeśli chcą Państwo zaprzestać używania drażniących i drogich detergentów, a jednocześnie żyć w czystym otoczeniu i mniej płacić, to nasza firma sprzątająca stosująca urządzenia parowe jest dla Państwa idealnym rozwiązaniem.

Co to jest sucha para?


„Sucha para”  to para nie zawierająca cząsteczek cieczy, np. para przegrzana w temperaturze ok. 175 °C.
Wilgotność suchej pary waha się między 4 a 6% wody i jest zdecydowanie gęstsza od powietrza. „Sucha para”, podana pod wysokim ciśnieniem, z powodzeniem zastąpi detergenty.  Bakterie, roztocza i drobnoustroje giną już w temperaturze mniej więcej 85°C, natomiast w momencie styku z czyszczoną powierzchnią, para z naszych urządzeń czyszczących osiąga ponad 100°C ( w kotle 175°C ). Dzięki temu, bez wydawania pieniędzy na drogie, a co więcej szkodliwe, środki chemiczne, można szybko wyczyścić oraz skutecznie zdezynfekować łazienkę, kuchnię czy samochód. Nasze usługi to świetne rozwiązanie tak w przypadku osób prywatnych, jak również firm i instytucji.

Czyszczenie suchą parą:

Sucha para błyskawicznie dociera w głąb zakamarków czyszczonych powierzchni. Co najważniejsze, nie tylko czyści zewnętrzne zabrudzenia, ale również zabija wszystkie żywe organizmy, takie jak roztocza, bakterie czy grzyby. Likwiduje je tak na zewnątrz, jak i wewnątrz czyszczonych powierzchni. Sprzątanie przy pomocy gorącej pary jest najprostszym i najskuteczniejszym sposobem czyszczenia bez konieczności użycia detergentów a posprzątane powierzchnie będą czyste i zdezynfekowane.
Brak konieczności stosowania chemicznych środków czystości i nieznaczne jedynie zużycie wody, to pewny sposób na duże oszczędności.

Nasza firma sprzątająca dzięki swojemu profesjonalizmowi pozwala swoim partnerom biznesowym zapomnieć o pracach porządkowych. Zapewniamy kompleksowe usługi związane ze sprzątaniem, a także dostawę artykułów higienicznych najwyższej jakości. Gwarancję naszej jakości stanowi także system kontroli pracowników porządkowych.
Klienci indywidualni oraz firmy, które wyrażą chęć współpracy proszone są o skontaktowanie z naszą firmą sprzątającą pod numerami telefonu dostępnymi w zakładce kontakt lub wypełnienia formularza zgłoszeniowego. Pozwoli to na umówienie darmowej wizyty z przedstawicielem naszej firmy , na której zostaną ustalone szczegóły współpracy tj.: częstość i charakter wykonywania prac porządkowych, dobór i zużycie środków chemicznych i higienicznych. Pozwoli to na przygotowanie indywidualnej oferty dla każdego!


Najważniejszym celem firmy jest osiągnięcie zadowolenia Klientów poprzez spełnienie oczekiwań i wymagań odnoszących się do wysokiej jakości usług w zakresie utrzymania czystości obiektów przemysłowych, handlowych i biurowych oraz terenów zewnętrznych.

Staramy się, aby dostarczane przez nas usługi były konkurencyjne cenowo, w terminach zgodnych z oczekiwaniami Klientów, oraz cechowała je wysoka jakość wykonania. Dążymy do tego, aby marka naszej firmy kojarzyła się Klientom z profesjonalizmem działalności oraz zaangażowaniem pracowników firmy.

Nasze usługi obejmują wszystkie dostępne na rynku metody utrzymania czystości.

Firma sprzątająca Eko-błysk wykonuje między innymi: sprzątanie domów, mieszkań, sprzątanie powierzchni biurowych, pranie dywanów, wykładzin, tapicerki samochodowej, mycie okien, sprzątanie terenu zewnętrznego, koszenie trawy, sprzątanie po remoncie, odśnieżanie.

Zatrudniamy osoby wykwalifikowane, z wieloletnim doświadczeniem. Nasi pracownicy są osobami kompetentnymi, o wysokim stopniu zaufania i dzięki temu mogą sprostać każdemu zadaniu z zakresu utrzymania czystości w budynkach biurowych, halach, magazynach. Regularnie szkolimy personel z zakresu technik sprzątania, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz użytkowania profesjonalnych środków czystości.

Atuty współpracy z firmą Eko-Błysk:
* możliwość skupienia się na głównej działalności przedsiębiorstwa dzięki powierzeniu usług pobocznych specjalistom z branży;
* odciążenie administracji: sprawy kadrowe, zastępstwa urlopowe i chorobowe, szkolenia BHP pozostają w naszej gestii,
* kompleksowość usług: współpracując z nami mają Państwo dostęp do pełnej gamy usług związanych z utrzymaniem czystości,
* racjonalne podejście ekologiczno – ekonomiczne: wykorzystywany przez nas nowoczesny sprzęt parowy pozwala obniżyć zużycie detergentów oraz samej wody. Para jest tą metodą sprzątania, która umożliwia dotarcie do zabrudzeń w najmniejszych zakamarkach, szparach, do których innymi metodami nie da się dotrzeć, maszyny i sprzęt jest energooszczędny, a pracownicy edukowani w zakresie oszczędzania prądu i dozowania chemii, za pozwoleniem Klienta na dozownikach mydła i papieru naklejamy hasła skłaniające do oszczędnego korzystania z tych materiałów.

Atuty czyszczenia parą należą z kolei:
* większa higiena i dokładność ( w porównaniu do innych metod czysczenia) - gorąca para nie tylko usuwa zabrudzenia, ale również zabija grzyby i zarodniki, bakterie oraz roztocza;
* mniejsza czaso- i pracochłonność (w stosunku do konwencjonalnych metod);
* przy myciu podłóg twardych nie ma potrzeby używania innych akcesoriów do sprzątania, takich jak wiadra czy mopy;
* para pod wysokim ciśnieniem dociera w najbardziej problematyczne i mało dostępne miejsca, w których czyszczeniu zawodzą tradycyjne sposoby (m.in. fugi, odpływy, szczeliny);
* para wodna usuwa również nieprzyjemne zapachy, co korzystnie wpływa na klimat czyszczonych pomieszczeń.

Szybko i sprawnie posprzątamy i wyczyścimy wszystko, co nam powierzysz. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem i środkami czystości, a także doświadczonymi pracownikami, którzy profesjonalnie i dyskretnie zadbają o czystość w Twoim otoczeniu.
Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, określając potrzeby klienta i oferując mu najlepsze rozwiązania. Jesteśmy sprawdzonym partnerem zarówno dla małych jak i dużych przedsiębiorstw.


 „PRZEKONAJ SIĘ, ŻE PRACA Z NAMI TO CZYSTA PRZYJEMNOŚĆ!”

Powrót do góry